LONCIN motortype LC1P65FE-2 – 166cc 4 takt, kopklepper. Eencilinder, luchtgekoeld. Verticale as 22,20mm x 80,00mm. Met handstarter, automatische choke, tank en uitlaat met beschermingsrooster. Vast toerental 2900 RPM. Nettovermogen: 2,9 kW bij 3.600 tpm. Boring x slag: 65,00mm × 50,00mm. Netto koppel: 9,5 Nm bij 2500 tpm. Inhoud motorolie: 0,5 L. Nettogewicht: 9,0 kg. Afmetingen: 385mm × 340mm × 250mm.
Loncin motor, LC1P65FE-2, 22,2 mm x 80 mm